Zelená obrazovka - oprava

OPRAVA ZELENÉ OBRAZOVKY U AUTORÁDIA ISUDAR S WINCE

Pokud se Vám občas stane že Vaše autorádia Isudar se systémem WinCE , že se Vám autorádio restartuje spolu se zelenou obrazovkou a nepříjemným pískavým zvukem reproduktorů

  1. Stáhněte si tento opravný soubor
  2. Po stažení soubor rozbalte a přímo ty tři soubory nakopírujte na prázdnou microSD kartu zformátovanou ve fat32 (nekopírujte do žádné složky soubory musí být umístěny přímo v rootu karty a na kartě nesmí nic jiného být)
  3. Poté ji Vložte do slotu pro mapy a proveďte restart rádia pomocí tlačítka rst.
  4. Mělo by dojít k rychlému prehrání sw rádia (tabulka s průběhem přehrávání musí končit zeleným nápisem)po jeho přehraní vyjměte kartu a rádio restartujte.
  5. Pokud přehrání skončí s chybovou hláškou error je nutné kartu řádně naformátovat, či použít jinou kartu

 

 Software nefunguje na všechny typy autorádií, je určen výhradně pro výrobce Isudar k modelům mns710, mns810, mns610, mns710o2, na podobně fungující či vypadající rádia nemusí fungovat a může vést k jejím zničení.

Instalaci provádíte na vlastní riziko, jelikož může vést až ke zničení základní desky autorádia a instalace je nevratná. Neneseme odpovědnost za případné škody způsobené nesprávným fungováním nebo nekompatibilitou softwaru právě k Vašemu modelu autorádia.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení