Z-EMAP-CORE - ZENEC CORE navi microSD 16GB, 47 států EU

Kód: 1004
2 890 Kč 2 388 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Navigační karta pro ZENEC CORE

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Navigační karta pro ZENEC CORE
 • Jeden rok aktualizace map zdarma

  Aktualizujte si obsah map v navigačním balíčku pohodlně před svou další cestou – po jeden rok zdarma. Jedná se o jednoduchou aktualizaci pomocí PC nebo notebooku a softwaru Toolbox prostřednictvím portálu Naviextras (www.zenec.naviextras.com).

 • Mapy 47 zemí

  Cestujte po Evropě chytře – balíček map pokrývá 47 zemí: západní a východní Evropu, Velkou Británii, Turecko, Ukrajinu, Rusko a Bělorusko. Vykreslení terénu a 3D budov je jasné a realistické. Menu a hlasové navádění jsou dostupné ve 28 různých jazycích.

 • 3D vykreslení

  Systém ZENEC NextGen realisticky vykresluje topografii terénu, a to včetně 3D znázornění budov, orientačních bodů a dalších významných objektů, které usnadňují orientaci na zobrazené mapě.

 • Funkce 3D zoom

  Funkce automatického 3D zoomu na křižovatkách a kruhových objezdech automaticky zvětší části mapy při příjezdu na křížení silnic, kde je třeba detailnější pohled. Měřítko zoomu lze ručně nastavit přímo na dotykovém displeji.

 • Hlasové navádění TTS

  Navigační balíček podporuje pro některé jazyky hlasové navádění TTS (Text-To-Speech): při navádění načítá navigační systém názvy ulic a pomáhá zachovat orientaci tím, že poslouchá pouze oznámení k hlasovému navádění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mapové podklady
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: