CarlinKit CCPM - usb modul drátový CarPlay/Android auto

Kód: 5758
Novinka
Značka: CarlinKit
1 690 Kč 1 397 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Představujeme Vám Carlinkit CCPA jedná se o univerzální adaptér pro Aftermarketová autorádia se systémem Android 4.4+, který rozšiřuje dosavadní autorádio o bezdrátovou i drátovou funkci Apple CarPlay, Android Auto či zrcadlení telefonu na obrazuvku autorádia.

Pomocí tohoto univerzálního adaptéru lze rozšířit funkce vašeho autorádia s operačním systémem 4.4 a vyšší o možnost drátovéhopřipojení mobilních telefonů a tabletů pomocí Apple CarPlay pro operační systém iOS a Android Auto pro operační systém Android. Díky tomuto rozšíření můžete přímo na autorádiu sledovat mapy, přehrávat a ovládat hudbu, zprávy, podcasty i audioknihy. Navíc adaptér i podporuje zrcadlení připojeného zařízení na displeji autorádia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám Carlinkit CCPM jedná se o univerzální adaptér pro Aftermarketová autorádia se systémem Android 4.4+, který rozšiřuje dosavadní autorádio o  drátovou funkci Apple CarPlay, Android Auto či zrcadlení telefonu na obrazuvku autorádia.

Pomocí tohoto univerzálního adaptéru lze rozšířit funkce vašeho autorádia s operačním systémem 4.4 a vyšší o možnost drátového i bezdrátového připojení mobilních telefonů a tabletů pomocí Apple CarPlay pro operační systém iOS a Android Auto pro operační systém Android. Díky tomuto rozšíření můžete přímo na autorádiu sledovat mapy, přehrávat a ovládat hudbu, zprávy, podcasty i audioknihy. Navíc adaptér i podporuje zrcadlení připojeného zařízení na displeji autorádia.

Podpora mobilních telefonů

CarPlay: vyžaduje iPhone 6 a novější modely, iOS 10 a vyšší

Android Auto: vyžaduje telefony se systémem Android 10.0 nebo vyšším, některé telefony Android vyžadují Android 11.0 a vyšší

 

 

Vlastnosti:

 • přídavné zařízení pro rozšíření funkcí Android autorádia
 • podpora zrcadlení obrazovky
 • podpora CarPlay
 • podpora Android Auto
 • podpora tel. hovorů
 • konektivita kabel

Plug and Play

Instalace pouze pomocí zapojení modulu do USB portu, stačí ve správci souborů nainstalovat aplikaci Autokit nebo pomocí BoxHelperu stáhnout poslední verzi

a okamžitě můžete začít využívat rozšířené funkce ve Vašem Autorádiu.

Všechny potřebné aplikace i návod najdete u nás na stránká u produktu v záložce související soubory

 

Automatické připojení:

Po prvním připojení modulu Carlinkit CCPM, se již před další jízdou nebude muset o nic starat, spojení s Vaším mobilem bude již automatické a tudíž velmi pohodlné, navíc můžete okamžitě vyrazit na cesty a tím ušetříte Váš drahocený čas.

img

Inteligentí hlasový asistent

Díky tomuto modulu budete moci využívat inteligentní asistenty typu Siri a Google asistent, který Vám pomůže dokončit většinu operací i během jízdy, takže můžete v klidu položit ruce zpět na volant a věnovat se pouze řízení

img

 

 

 

 

Obsah balení

Krabička

Manuál 

Modul Carlinkit CCPM

img

Specifikace:

 • vstupní napětí a proud: 5V/1A
 • výstupní napětí a proud: 5V/1A
 • výkon: cca. 0,75W
 • podporované rozlišení autorádia:
 • připojení: kabel
 • rozměry: 185×42×13 mm
 • hmotnost: 40g

 


              

Doplňkové parametry

Kategorie: Carlinkit - rozšíření Carplay/Android auto
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: